כל הקטגוריות
חברת חדשות

בית> חֲדָשׁוֹת  > חברת חדשות

מהם היתרונות של Fineup? למה לבחור בך כספק שלי?

זמן: 2023-08-17צפיות: 83

Shenzhen Fineup Industrial Co., Ltd., שבסיסה בשנג'ן, מורכב מסניף Zhengzhou, סניף קשגר וסניף Khorgos. הקטגוריות העיקריות שלנו הן כלי רכב וחלקי חילוף לרכב, אנו מספקים גם פתרונות שרשרת אספקה ​​מקצה לקצה לרכבי אנרגיה חדשים. הלקוחות שלנו ממוקמים במרכז אסיה, המזרח התיכון, דרום אמריקה ומזרח אירופה. החברה שלנו שואפת להיות חברת יצוא הרכב המובילה בסין. היתרונות שלנו הם כדלקמן:

1) היצע בשפע:לכסות יותר מ-20 מותגי רכב ו-200 דגמי רכב, כולל רכבי אנרגיה חדשים ורכבי בנזין. יש לנו אספקה ​​יציבה עם מחיר טוב ואיכות גבוהה.

2) ערוצים מגוונים:הקמנו שותפויות ארוכות טווח ו-win-win עם לקוחות בחו"ל, לרבות סוחרי רכב, סופרמרקטים לרכב, חברות השכרת רכב ותפעול וכו'.

3) שירות מקצועי:אנו מספקים פתרונות לוגיסטיים מדלת לדלת ופתרונות שרשרת אספקה ​​מקצה לקצה עם חווית שירות מקצועית, אמינה וחמה ללקוחות.

האם אתה נותן שירות כלשהו?

אנו מספקים פתרונות שרשרת אספקה ​​מקצה לקצה עבור רכבי אנרגיה חדשים. לְרַבּוֹת:

1) רישיון ושירות שהועבר לייצוא.

אנו מספקים את רישיון הרכבים ושירותי העברה לייצוא. תקופת האספקה ​​תהיה מובטחת תוך שבוע עם המחיר התחרותי.

2) שירות מחסן

אנו מספקים את שירות אחסון המחסן ללקוחותינו עם ניסיון מקצועי, אמין וחם במחוז הנאן ושינג'יאנג.

3) שירות הסעות

אנו מספקים את שירות הובלת תא המטען לקשגר ולחורגוס מערים אחרות בסין. אנו מספקים גם את המשלוח הבינלאומי לאלמטי, טשקנט, בישקק מהנמלים במחוז שינג'יאנג.

4) מימון שרשרת האספקה

מימון שרשרת אספקה ​​הוא קבוצה של תהליכים עסקיים ומימון מבוססי טכנולוגיה המוזילים עלויות ומשפרים את היעילות עבור הצדדים המעורבים בעסקה. מימון שרשרת האספקה ​​הונע בעיקר מהגלובליזציה הגוברת והמורכבות של שרשרת האספקה, במיוחד בתעשיות הרכב והייצור. אנו יכולים לספק את פתרון הפיננסים המקצועי למינוף הון נוסף בעסקי יצוא מכוניות וחלקי רכב אנרגיה חדשים עם השותפים שלנו.

אם אתה רוצה ללמוד עוד על רכבי אנרגיה חדשים או כל מידע נוסף, אנא אל תהסס לפנות אלינו באופן מיידי:

שם החברה: Shenzhen Fineup Industrial Co., Ltd.

איש קשר: יעקב לאו

Email: [מוגן בדוא"ל]

WhatsApp: + 852-57072199

מדינה: סין

קרא עוד:https://www.fineupcar.com/

https://fineup.en.alibaba.com/


קטגוריות חמות