כל הקטגוריות
חדשות התעשייה

בית> חֲדָשׁוֹת  > חדשות התעשייה

רכבי האנרגיה החדשים של סין יתפסו נתח של 65% מהשוק העולמי

זמן: 2023-08-28צפיות: 50

הייצור והמכירה של רכבי אנרגיה חדשים בסין צפויים להכפיל את עצמו ולתפוס 65% מהשוק העולמי ברבעון הראשון של השנה, כך דיווח פיפל'ס דיילי ביום חמישי.

רכבי הנוסעים החדשים של סין שמרו על צמיחה מהירה מתמשכת למרות ההשפעות השליליות של המגיפה, מחסור בשבבים ועליית מחירי הליתיום, אמר קוי דונגשו, מזכ"ל איגוד רכב הנוסעים בסין.

יצרנית הרכב הסינית BYD הודיעה ביום ראשון כי הפסיקה לייצר רכבים מסורתיים המונעים בדלק מאובנים מאז מרץ. החברה קבעה שיא מכירות חודשי חדש ליצרנית רכבי אנרגיה חדשים סינית עם מכירות של יותר מ-104,300 יחידות באותו חודש.

עוד חמישה סטארט-אפים חדשים של רכבי אנרגיה רשמו למעלה מ-10,000 יחידות מכירות חודשיות, יותר מהכפלה את קצב הצמיחה שלהם משנה לשנה, נכתב בדו"ח, תוך ציטוט של הדו"חות החודשיים שהוכרזו ב-1 באפריל.

המפעל של GAC Aion השלים את הרחבת הקיבולת והשדרוג מה-31 בינואר וה-14 בפברואר, אמר גו הוינאן, המנהל הכללי של GAC Aion, יצרנית EV פופולרית שבסיסה בגואנגג'ואו, מחוז גואנגדונג.

לאחר מכן, יעילות הייצור של המפעל החכם של GAC Aion גדלה ב-45% ויכולת ההתאמה האישית עלתה ב-35%, מה שקדם מאוד את פריצת הדרך המהירה של הייצור והמכירות של החברה במרץ, אמר גו.

פריסת כושר הייצור של הרכב בסין מאוזנת יחסית והייצור במזרח, דרום מערב, דרום, צפון וצפון מזרח סין היוו 19, 17, 16, 14 ו-12 אחוזים בהתאמה, לפי Cui.

השרשרת התעשייתית השלמה והניתנת לשליטה של ​​רכבי אנרגיה חדשים מספקת גם תמיכה חזקה לצמיחת התעשייה, אמר Cui.

שיעור החדירה של רכבי אנרגיה חדשים בסין עלה מ-6% בינואר 2021 ל-22% עד סוף השנה שעברה, עלייה ממוצעת של 1.3 נקודות אחוז לחודש, אמר וואנג צ'ואנפו, יו"ר BYD.

עם ביצועים מצוינים, רכבים חשמליים חדשים תחרותיים ושיפור הסביבה הידידותית למשתמש, תעשיית החשמל בסין נכנסה למצב המונע בעיקר על ידי השוק, אמר וואנג.

כשנכנסים לשלב חדש, פריצות הדרך הופכות לקשות ומורכבות יותר וצריך לפתור מצבים ובעיות חדשות, אמר שין גוובין, סגן שר התעשייה וטכנולוגיית המידע.

יש לשפר את מערכת המדיניות התומכת של תעשיית הרכב האנרגיה החדשה, יש להעמיק חדשנות משולבת, יש להבטיח את אספקת שבבי הרכב באופן רציף, ולחזק את הפיקוח על האבטחה בתפקוד, בנתונים ובסייבר, אמר שין.

שוק רכבי האנרגיה החדשים של סין נכנס לשלב חדש של צמיחה מהירה מ-2021 עד 2030. מכירת רכבי אנרגיה חדשים צפויה להתאים לרכבי דלק מאובנים בסביבות 2030, אמר Ouyang Mingao, אקדמאי של האקדמיה הסינית למדעים.

1

קטגוריות חמות